Zabieg idealny dla mężczyzn

DLA PROFESJONALISTÓW
Zabieg idealny dla mężczyzn


Obecnie mężczyźni są coraz częstszymi gośćmi gabinetów. Warto zatem wprawdzić do oferty salonu zabiegi stworzone specjalnie z myślą o ich skórze, która różni się od cieńszej skóry kobiet. Podpowiadamy, jak stworzyć skuteczną procedurę zabiegową dla panów.


Rewitalizujący zabieg z kwasem ferulowym

Męska skóra jest grubsza, więc dobrym rozwiązaniem są dla niej zabiegi połączone z mikronakłuwaniem Nanopore Stylus:

1) Procedura rozpoczyna się od wmasowania roztworu DNA Recovery Peel, zawierającego aż 14% kwasu ferulowego o niezwykłych właściwościach antyoksydacyjnych i przeciwdziałających starzeniu komórek. To peeling wykorzystujący najnowsze osiągnięcia nanotechnologii, który działa na poziomie DNA. Dzięki temu ma bardzo szerokie spektrum działania, a efekty możliwe do osiągnięcia są dużo bardziej spektakularne niż w przypadku standardowych preparatów o działaniu anti-aging. Skóra poddana działaniu DNA Recovery Peel odzyskuje swój świeży, młodzieńczy wygląd, a zmarszczki i przebarwienia są mniej widoczne.

2) Następnie przeprowadzane jest mikronakłuwanie z Meso Cit Antiage z czynnikami wzrostu. Igły w urządzeniu Nanopore Stylus wykonują ogromną liczbę ruchów na sekundę, dzięki czemu pobudzają skórę do naturalnej odbudowy. Jeśli więc połączy się peeling z Nanopore Stylus (najpierw peeling, następnie mikronakłuwanie), ich działanie podwaja się lub potraja. Z kolei koktaj substancji czynnych w Meso Cit Antiage opiera swoje działanie na mocy czynników wzrostu. Są to występujące naturalnie w naszym ciele białka, które stymulują wzrost komórki, jej podział oraz przekształcenie. Badania dowodzą, że miejscowa aplikacja czynników wzrostu zwiększa syntezę kolagenu i elastyny.

3) Na koniec stosuje się krem DNA Recovery Peel, bogaty w naprawcze enzymy. Te składniki nie tylko regenerują uszkodzone komórki, ale także chronią je przed negatywnymi skutkami fotostarzenia.

4) Zabieg warto uzupełnić pielęgnacją domową – kremem pozabiegowym DNA Recovery, zawierającym wszystkie wymienione wcześniej składniki aktywne.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.