Sesmedical WHITENING 4 chusteczki, krem 15 ml


Domowa pielęgnacja rozjaśniająca przebarwienia z efektem złuszczania.

Dla skóry o nierównomiernym kolorycie, ze zmianami pigmentacyjnymi różnego pochodzenia. Program został stworzony z myślą o skórze z umiarkowanymi lub silnymi przebarwieniami, wywołanymi przez ekspozycję na słońce, ciążę, kosmetyki itp. Ujednolica koloryt skóry i zapobiega pojawianiu się nowym zmian pigmentacyjnych. Delikatny efekt złuszczania zapewnia odnowę i regenerację komórek skóry.

To idealny program zabiegów domowych dla tych, którzy chcą poprawić stan swojej cery, a jednocześnie wolą unikać zabiegów w gabinetach profesjonalnych. Sprawdza się także jako podtrzymanie efektów uzyskanych dzięki zabiegom gabinetowym. 
SKŁAD


Kwas glikolowy, kojowy, 4-butyl rezorcynol, witamina C.

Podany skład jest orientacyjny. Aktualne INCI zawsze znajduje się na opakowaniu.

STOSOWANIE


Oczyścić skórę twarzy. Delikatnie, jednokrotnie i równomiernie przetrzeć twarz chusteczką, omijając okolice oczu i ust. Po wyschnięciu nałożyć niewielką ilość kremu ULTRA sealing. Po upływie 6-8 godzin spłukać produkt wodą. Stosować zabieg maks. 1x w tygodniu, po południu/na noc. Dzień wcześniej nie stosować produktów mogących podrażnić skórę. Unikać słońca przez 2-3 dni po wykonaniu zabiegu. Stosować fotoprotekcję.


Sesmedical WHITENING 4 chusteczki, krem 15 mlDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Duet idealny: ampułki i maska

Kiedy pielęgnacja staje się codzienną rutyną, warto wprowadzić urozmaicenie. W tej roli najlepiej sprawdzą się ampułki i maski o wysokiej koncentracji substancji aktywnych. Natychmiastowy efekt dadzą ampułki Factor G Renew wraz z maską Sesmedical. Jak je połączyć?

Sesmedical Maska rewitalizująca z tytułem "Nominacja redakcji" Glamour

Nasza maska rozświetlająca zdobyła tytuł „Nominacja redakcji” Glamour w konkursie Glammies 2019! Wyróżnienie przyznano w kategorii najlepsza maska.

Zagłosuj na Sesmedical w Glamour Glammies 2019!

Nasza maska rewitalizująca Sesmedical została nominowana w plebiscycie Glamour Glammmies 2019. Zostaliśmy docenieni w kategorii „Najlepsza maska”. Teraz potrzebujemy Waszych głosów, aby zdobyć główną nagrodę!
PRODUKTY


Na tej stronie wykorzystujemy cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
created by