Sesmedical WHITENING 4 chusteczki, krem 15 ml


Domowa pielęgnacja rozjaśniająca przebarwienia z efektem złuszczania.

Dla skóry o nierównomiernym kolorycie, ze zmianami pigmentacyjnymi różnego pochodzenia. Program został stworzony z myślą o skórze z umiarkowanymi lub silnymi przebarwieniami, wywołanymi przez ekspozycję na słońce, ciążę, kosmetyki itp. Ujednolica koloryt skóry i zapobiega pojawianiu się nowym zmian pigmentacyjnych. Delikatny efekt złuszczania zapewnia odnowę i regenerację komórek skóry.

To idealny program zabiegów domowych dla tych, którzy chcą poprawić stan swojej cery, a jednocześnie wolą unikać zabiegów w gabinetach profesjonalnych. Sprawdza się także jako podtrzymanie efektów uzyskanych dzięki zabiegom gabinetowym. 
SKŁAD


Kwas glikolowy, kojowy, 4-butyl rezorcynol, witamina C.

Podany skład jest orientacyjny. Aktualne INCI zawsze znajduje się na opakowaniu.

STOSOWANIE


Oczyścić skórę twarzy. Delikatnie, jednokrotnie i równomiernie przetrzeć twarz chusteczką, omijając okolice oczu i ust. Po wyschnięciu nałożyć niewielką ilość kremu ULTRA sealing. Po upływie 6-8 godzin spłukać produkt wodą. Stosować zabieg maks. 1x w tygodniu, po południu/na noc. Dzień wcześniej nie stosować produktów mogących podrażnić skórę. Unikać słońca przez 2-3 dni po wykonaniu zabiegu. Stosować fotoprotekcję.


Sesmedical WHITENING 4 chusteczki, krem 15 mlDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Twój Styl olśniony Sesmedical Cellular Repair

Twój Styl rozdał już nagrody "Doskonałość Roku 2018". W tej edycji jako "olśnienie" wyróżniony został zestaw do pielęgnacji domowej Sesmedical Cellular Repair.

Pielęgnacja anti-aging krok po kroku

Chcesz powstrzymać starzenie, ale nie wiesz, jak to zrobić? Sesderma podpowiada, jakie kosmetyki anti-aging stosować i kiedy.

Nałóż maskę na twarz!

Chcesz przygotować swoją skórę do wielkiego wyjścia? Potrzebujesz natychmiastowego efektu? Maski w płacie to twoi najwięksi sprzymierzeńcy.
PRODUKTY


Na tej stronie wykorzystujemy cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
created by