5 skutecznych sposobów na sprzedaż kosmetyków Mediderma w Twoim salonie

DLA PROFESJONALISTÓW
5 skutecznych sposobów na sprzedaż kosmetyków Mediderma w Twoim salonie


Chcesz dowiedzieć się, dlaczego tak naprawdę klientki nie kupują kosmetyków i jak to zmienić? Zapraszamy na szkolenie on-line z trenerką biznesu beauty, Martą Fiłoń, 23 lutego o godzinie 20.


Podczas szkolenia poznasz metody, które wręcz od razu zmienią nastawienie Twoich klientek do profesjonalnej pielęgnacji gotowej. Będziesz mogła stosować techniki i jednocześnie budować swój autorytet jako specjalisty - kosmetologa. To szkolenie to gotowe komunikaty do zastosowania w rozmowie z klientkami, by zwiększyć sprzedaż kosmetyków w salonie beauty. Tylko przetestowane wcześniej rozwiązania, też na odmowę i wymówki klientek.

Szkolenie odbędzie się online 23 lutego o godzinie 20. Prowadząca - Marta Fiłoń - to doświadczony trener biznesu beauty.

W celu uzyskania danych do logowania zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem medycznym. Klinkij tutaj, aby znaleźć kontakt do swojego opiekuna.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Moc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Sesderma na LNE

Sesderma na LNE

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.

Ciało jak marzenie

Ciało jak marzenie

Klientki w gabinetach kosmetycznych częściej poświęcają czas i środki na pielęgnację twarzy. Rzeczywiście zabiegi obejmujące całe ciało zajmują o wiele więcej czasu, ale czy to powinno usprawiedliwiać brak troski o ciało? W magazynie LNE opisujemy, jak dobierać pielegnację domową na ciało.