5 skutecznych sposobów na sprzedaż kosmetyków Mediderma w Twoim salonie

DLA PROFESJONALISTÓW
5 skutecznych sposobów na sprzedaż kosmetyków Mediderma w Twoim salonie


Chcesz dowiedzieć się, dlaczego tak naprawdę klientki nie kupują kosmetyków i jak to zmienić? Zapraszamy na szkolenie on-line z trenerką biznesu beauty, Martą Fiłoń, 23 lutego o godzinie 20.


Podczas szkolenia poznasz metody, które wręcz od razu zmienią nastawienie Twoich klientek do profesjonalnej pielęgnacji gotowej. Będziesz mogła stosować techniki i jednocześnie budować swój autorytet jako specjalisty - kosmetologa. To szkolenie to gotowe komunikaty do zastosowania w rozmowie z klientkami, by zwiększyć sprzedaż kosmetyków w salonie beauty. Tylko przetestowane wcześniej rozwiązania, też na odmowę i wymówki klientek.

Szkolenie odbędzie się online 23 lutego o godzinie 20. Prowadząca - Marta Fiłoń - to doświadczony trener biznesu beauty.

W celu uzyskania danych do logowania zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem medycznym. Klinkij tutaj, aby znaleźć kontakt do swojego opiekuna.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.