Jak łączyć zabiegi aparaturowe z zabiegami Medidermy?

DLA PROFESJONALISTÓW
Jak łączyć zabiegi aparaturowe z zabiegami Medidermy?


Często pytacie nas, jak łaczyć zabiegi z użyciem aparatury z zabiegami na profesjonalych produktach Mediderma. Już 11 maja na to pytanie odpowie podczas webinaru z cyklu Akademia Mediderma kosmetolog Anna Parzychowska-Parol.


Podczas webinaru dowiesz się, dlaczego i kiedy łaczyć zabiegi Mediderma z zabiegami aparaturowymi, takimi jak kawitacja, oksybrazja, mikrodermabrazja czy aquapeeling. Szczególną uwagę zwrócimy na zabiegi poprawiające transport np. infuzję tlenową lub sonoforezę. Porozmawiamy takze o wspomaganiu serii zabiegów wyszczuplających na ciało.

Szkolenie online odbędzie się 11 maja o godzinie 20. Prowadząca - Anna Parzychowska-Parol - to to mgr kosmetologii i historii sztuki, propagatorka kosmetologii holistycznej, wykładowca, właścicielka Studia KOS.

W celu uzyskania danych do logowania na webinar zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem medycznym. Klinkij tutaj, aby znaleźć kontakt do swojego opiekuna.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Moc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Sesderma na LNE

Sesderma na LNE

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.

Ciało jak marzenie

Ciało jak marzenie

Klientki w gabinetach kosmetycznych częściej poświęcają czas i środki na pielęgnację twarzy. Rzeczywiście zabiegi obejmujące całe ciało zajmują o wiele więcej czasu, ale czy to powinno usprawiedliwiać brak troski o ciało? W magazynie LNE opisujemy, jak dobierać pielegnację domową na ciało.