Jak łączyć zabiegi aparaturowe z zabiegami Medidermy?

DLA PROFESJONALISTÓW
Jak łączyć zabiegi aparaturowe z zabiegami Medidermy?


Często pytacie nas, jak łaczyć zabiegi z użyciem aparatury z zabiegami na profesjonalych produktach Mediderma. Już 11 maja na to pytanie odpowie podczas webinaru z cyklu Akademia Mediderma kosmetolog Anna Parzychowska-Parol.


Podczas webinaru dowiesz się, dlaczego i kiedy łaczyć zabiegi Mediderma z zabiegami aparaturowymi, takimi jak kawitacja, oksybrazja, mikrodermabrazja czy aquapeeling. Szczególną uwagę zwrócimy na zabiegi poprawiające transport np. infuzję tlenową lub sonoforezę. Porozmawiamy takze o wspomaganiu serii zabiegów wyszczuplających na ciało.

Szkolenie online odbędzie się 11 maja o godzinie 20. Prowadząca - Anna Parzychowska-Parol - to to mgr kosmetologii i historii sztuki, propagatorka kosmetologii holistycznej, wykładowca, właścicielka Studia KOS.

W celu uzyskania danych do logowania na webinar zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem medycznym. Klinkij tutaj, aby znaleźć kontakt do swojego opiekuna.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.