Kolejne szkolenie z Akademią Mediderma

DLA PROFESJONALISTÓW
Kolejne szkolenie z Akademią Mediderma


Akademia Mediderma nie zwalnia tempa. Już w najbliższą środę zapraszamy kosmetologów na kolejny z serii webinarów, tym razem poświęcony zagadnieniom biznesowym. Na szkoleniu dowiesz się, jak sprzedawać serie zabiegowe, by budować lojalność klientek. Webinar poprowadzi trener bizesu Marta Fiłoń, 14 kwietnia o godzinie 20.


Szkolenie odbędzie się w formie on-line. W celu uzyskania danych do logowania zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem medycznym. Klinkij tutaj, aby znaleźć kontakt do swojego opiekuna.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.