Jak przy minimalnej liczbie zabiegów osiągnąć maksymalne efekty?

DLA PROFESJONALISTÓW
Jak przy minimalnej liczbie zabiegów osiągnąć maksymalne efekty?


Chcesz poznać sprawdzone sposoby na ograniczenie czasu i liczby zabiegów, przy jednoczenym zwiększeniu ich skuteczności? Zapraszamy na webinar z mgr kosmetologii, Anną Parzychowską-Parol, 9 marca o godzinie 20.


Podczas szkolenia poznasz trzy konkretne procedury zabiegowe oparte na produktach Mediderma, które dadzą szybkie i zauważalne efekty. Oprócz tego, dowiesz się, w jaki sposób zorganizować holistyczna pracę w gabinecie kosmetologa.

Szkolenie online odbędzie się 9 marca o godzinie 20. Prowadząca - Anna Parzychowska-Parol - to to mgr kosmetologii i historii sztuki, propagatorka kosmetologii holistycznej, wykładowca, właścicielka Studia KOS. Zapraszamy także do lektury artykułu o jej spojrzeniu na aktualną sytuację branży beauty i wyznaniach jakie ze sobą niesie - KLIK.

W celu uzyskania danych do logowania na webinar zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem medycznym. Klinkij tutaj, aby znaleźć kontakt do swojego opiekuna.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.