Jak przy minimalnej liczbie zabiegów osiągnąć maksymalne efekty?

DLA PROFESJONALISTÓW
Jak przy minimalnej liczbie zabiegów osiągnąć maksymalne efekty?


Chcesz poznać sprawdzone sposoby na ograniczenie czasu i liczby zabiegów, przy jednoczenym zwiększeniu ich skuteczności? Zapraszamy na webinar z mgr kosmetologii, Anną Parzychowską-Parol, 9 marca o godzinie 20.


Podczas szkolenia poznasz trzy konkretne procedury zabiegowe oparte na produktach Mediderma, które dadzą szybkie i zauważalne efekty. Oprócz tego, dowiesz się, w jaki sposób zorganizować holistyczna pracę w gabinecie kosmetologa.

Szkolenie online odbędzie się 9 marca o godzinie 20. Prowadząca - Anna Parzychowska-Parol - to to mgr kosmetologii i historii sztuki, propagatorka kosmetologii holistycznej, wykładowca, właścicielka Studia KOS. Zapraszamy także do lektury artykułu o jej spojrzeniu na aktualną sytuację branży beauty i wyznaniach jakie ze sobą niesie - KLIK.

W celu uzyskania danych do logowania na webinar zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem medycznym. Klinkij tutaj, aby znaleźć kontakt do swojego opiekuna.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Moc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Sesderma na LNE

Sesderma na LNE

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.

Ciało jak marzenie

Ciało jak marzenie

Klientki w gabinetach kosmetycznych częściej poświęcają czas i środki na pielęgnację twarzy. Rzeczywiście zabiegi obejmujące całe ciało zajmują o wiele więcej czasu, ale czy to powinno usprawiedliwiać brak troski o ciało? W magazynie LNE opisujemy, jak dobierać pielegnację domową na ciało.