Sesderma na 36. Międzynarodowym Kongresie i Targach LNE

DLA PROFESJONALISTÓW
Sesderma na 36. Międzynarodowym Kongresie i Targach LNE


W tym roku Sesderma zaprezentuje nowości z zakresu profesjonalnej pielęgnacji: nowe zabiegi oraz preparaty. Na odwiedzających stoisko czekać będzie wiele atrakcji oraz oferta specjalna.

W sobotę, pierwszego dnia kongresu, o 11.45 ekspert Sesderma, Anna Antosik, weźmie udział w sesji „Wyzwania w kosmetologii” w panelu „Trądzik. Nowoczesne peelingi, mikronakłuwanie, wzmacnianie bariery hydrolipidowej”.

Więcej na temat kongresu na http://lne.pl/36k
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Siła bursztynu

Siła bursztynu

Bursztyn wielu kojarzy się głównie z przemysłem jubilerskim, tymczasem warto znać także jego właściwości pielęgnacyjne. Mediderma opisuje możliwości wykorzystania kwasu bursztynowego w zabiegach profesjonalnych.

Moc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Sesderma na LNE

Sesderma na LNE

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.