Sesderma na LNE

DLA PROFESJONALISTÓW
Sesderma na LNE


Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.


Kongres to okazja do wysłuchania ekspertów z całego świata i wzięcia udziału w inspirujących sesjach edukacyjnych. Wydarzenie jest organizowane zgodnie z wytycznymi Polskiej Izby Przemysłu Targowego „Bezpieczne Targi".

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 6, na którym przedstawiamy ofertę produktów profesjonalnych marki Mediderma. Na odwiedzających czekać będą atrakcyjne oferty i mnóstwo praktycznej wiedzy.
 
Marka Mediderma prowadzi także dwa wykłady podczas kongresu LNE:

 

Czwartek 12:00-12:45 Dr Monika Rogala

Mediderma: Przebarwienia – co nowego w nauce i w praktyce?

 

Piątek 15:15-16:00 Marta Fiłoń
 
Mediderma: Kosmetolog Top Ekspert, czyli jak proponować kosmetyki do pielęgnacji domowej bez narzucania się.

 

Więcej szczegółów na stronie https://kongres.lne.pl/.

 PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.