Sesderma na LNE

DLA PROFESJONALISTÓW
Sesderma na LNE


Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.


Kongres to okazja do wysłuchania ekspertów z całego świata i wzięcia udziału w inspirujących sesjach edukacyjnych. Wydarzenie jest organizowane zgodnie z wytycznymi Polskiej Izby Przemysłu Targowego „Bezpieczne Targi".

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 6, na którym przedstawiamy ofertę produktów profesjonalnych marki Mediderma. Na odwiedzających czekać będą atrakcyjne oferty i mnóstwo praktycznej wiedzy.
 
Marka Mediderma prowadzi także dwa wykłady podczas kongresu LNE:

 

Czwartek 12:00-12:45 Dr Monika Rogala

Mediderma: Przebarwienia – co nowego w nauce i w praktyce?

 

Piątek 15:15-16:00 Marta Fiłoń
 
Mediderma: Kosmetolog Top Ekspert, czyli jak proponować kosmetyki do pielęgnacji domowej bez narzucania się.

 

Więcej szczegółów na stronie https://kongres.lne.pl/.

 PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Siła bursztynu

Siła bursztynu

Bursztyn wielu kojarzy się głównie z przemysłem jubilerskim, tymczasem warto znać także jego właściwości pielęgnacyjne. Mediderma opisuje możliwości wykorzystania kwasu bursztynowego w zabiegach profesjonalnych.

Moc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Ciało jak marzenie

Ciało jak marzenie

Klientki w gabinetach kosmetycznych częściej poświęcają czas i środki na pielęgnację twarzy. Rzeczywiście zabiegi obejmujące całe ciało zajmują o wiele więcej czasu, ale czy to powinno usprawiedliwiać brak troski o ciało? W magazynie LNE opisujemy, jak dobierać pielegnację domową na ciało.