SESKAVEL Szampon + Ampułki 200 ml + 12 x 8ml


Silne i mocne włosy.

Zapobieganie i powstrzymywanie wypadania włosów.

Składniki aktywne zawarte w ampułkach i szamponie SESKAVEL pobudzają aktywność cebulek włosowych, przedłużając etap wzrostu włosa. Ponadto wzmacniają jego korzeń i łodygę. Kosmetyki są odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów, w szczególności osłabionych i dotkniętych problemem łysienia, np. na skutek okresowego wypadania związanego m.in. z nieodpowiednią dietą, zmianą pór roku czy stresem. To idealna pielęgnacja dla włosów osłabionych, delikatnych, zniszczonych i pozbawionych blasku. Wzmocnij swoje włosy i powstrzymaj ich wypadanie.
STOSOWANIE


Nakładać zawartość ampułki SESKAVEL bezpośrednio na skórę głowy i delikatnie wmasowywać opuszkami palców. Stosować na noc. Nie spłukiwać. Szampon SESKAVEL nakładać na zwilżone włosy i skórę głowy. Delikatnie wmasować, pozostawić na 2-3 minuty i obficie spłukać wodą.


SESKAVEL Szampon + Ampułki 200 ml + 12 x 8ml

UZUPEŁNIJ PIELĘGNACJĘ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Sposoby na wypadanie włosów

Zmiany pór roku to zwykle momenty sprzyjające wypadaniu włosów. Choć może zdarzyć się to przez cały rok, zazwyczaj wypadanie nasila się jesienią. Dziennie tracimy średnio od 60 do 100 włosów. Sprawdź, jak powinna wyglądać pielęgnacja, która poprawi ich wygląd i zredukuje tę liczbę.

Ratunku, wypadają mi włosy!

Alopecja, czyli nadmierne wypadanie włosów, może pojawić się w różnych momentach życia i z różnych powodów.
PRODUKTY


Na tej stronie wykorzystujemy cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
created by