REPASKIN Fotoprotektor SPF50 1+1 50 ml + 50 ml


Aktywnie chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym. Ochrona słoneczna i naprawa na poziomie DNA.

REPASKIN to liposomowy fotoprotektor, który chroni przed promieniowaniem słonecznym i zwalcza uszkodzenia posłoneczne. Dzięki wysokiej ochronie SPF50 chroni przed poparzeniami i zaczerwienieniem skóry wywołanym przez promieniowanie słoneczne. Dzięki zawartości filtrów fizycznych i chemicznych jest dostosowany do każdego fototypu. Oprócz tego technologia SHIELD-SYSTEM, nie tylko chroni, ale też zapobiega uszkodzeniom komórkowym i zwalcza fotostarzenie. Do codziennego stosowania, także pod makijaż.
STOSOWANIE


Aplikować fotoprotektor REPASKIN SPF50 na skórę 30 minut przed bezpośrednią ekspozycją na słońce. Podczas przebywania na zewnątrz należy powtarzać aplikację co 2-3 godziny oraz po każdej kąpieli.


REPASKIN Fotoprotektor SPF50 1+1 50 ml + 50 mlDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Po bezpiecznej stronie słońca

"Najskuteczniejszy plażowy bodyguard to dobrej jakości filtr UV." Sprawdź, co o linii kosmetyków przeciwsłonecznych REPASKIN można przeczytać w letnim wydaniu magazynu Gala.

Dekalog bezpiecznego opalania

Słońce jest niezbędne do życia. Warunkuje przebieg różnych procesów fizjologicznych w ciele człowieka, chociażby takich jak w synteza witaminy D. Niestety może mieć również negatywny wpływ na zdrowie. Z nadejściem lata przypominamy dziesięć podstawowych zasad bezpiecznego opalania.

Wybierz fotoprotektor dla siebie

Ochrona przed słońcem jest niezbędna nie tylko na plaży czy basenie. Podczas spaceru, obiadu na tarasie restauracji czy nawet relaksu na balkonie nasza skóra również wymaga ochrony przed promieniami UV. Podpowiadamy, jak wybrać kosmetyk przeciwsłoneczny dla siebie.
PRODUKTY


Na tej stronie wykorzystujemy cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
created by